6.6.2023 od 19 hodin
DIVADLO A. DVOŘÁKA PŘÍBRAM
Činohra
Předprodej
25. 4.
Dramatizace úspěšné stejnojmenné prózy spisovatelky Ireny Douskové. Hrdinka příběhu, žákyně druhé třídy základní devítileté školy Helenka Součková, nás zkoumavým i naivním pohledem osmiletého dítěte sugestivně provází tragikomickými roky husákovské normalizace, tak jak se na počátku 70. let promítala do světa dětí i dospělých. Na pozadí prostředí školy a divadla v jednom „nejmenovaném“ okresním městě se odvíjí sled komických příhod, trapných zážitků, drobných i větších neštěstí, které malá Helenka nejen prožívá, ale zároveň je s bezprostředností svému věku vlastní hodnotí a komentuje.
Délka představení:165 minut včetně přestávky
Vstupenky kupujte přes web divadla nebo prostřednictvím webu E-VSTUPENKA.CZ
V DEN KONÁNÍ PRODEJ POUZE V POKLADNĚ DIVADLA.
UPOZORŇUJEME DIVÁKY, ŽE VSTUPENKY SE PRODÁVAJÍ OD PŘÍZEMÍ. TEPRVE PO VYPRODANÉM PŘÍZEMÍ OTEVÍRÁME PRVNÍ BALKÓN, NÁSLEDNĚ PAK DRUHÝ BALKÓN.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
.
V ČEM DO DIVADLA?
Každé představení je společenskou událostí, na kterou je hezké se patřičně obléci.
Džíny, triko a tenisky nejsou vhodným oděvem do divadla, ale tmavé kalhoty s jednobarevnou košilí pro pány mohou být vhodnou alternativou k obleku.
Dámy, pokud ze šatníku nevyberou šaty nebo sukni, mohou zvolit společenské kalhoty s halenkou. Děkujeme
.
PARKOVÁNÍ
V době večerních divadelních představení lze se vstupenkou zdarma parkovat v OC Central. Pokud je problém s výjezdem, tak kontaktujte obsluhu. NA PLATEBNÍM STOJANU JE ZVONEK I TELEFONNÍ ČÍSLO.