PERNÍKOVÁ CHALOUPKA

18.5.2025 od 15 hodin

PERNÍKOVÁ CHALOUPKA

Docela Velké Divadlo Litvínov

Dětská

Předprodej
11. 3. 2025 (přes web 12.3.2025)

Skupina RD

Informace

Autor:
Jana Galinová
Režie:
Lenka Lavičková
Hrají:
Markéta Velánová, Michal Žižka, Markéta Turková, Petr Erlitz, Lukáš Masár st.

Všichni známe příběh o dvou hodných dětech, které zabloudí v lese, najdou perníkovou chaloupku a uvíznou v zajetí zlé Ježibaby. Ale bylo to skutečně tak? Co když byly děti rozmazlené a zlobivé a ztratily se kvůli vlastní neschopnosti? A byla Ježibaba skutečně zlá? Jak by se líbilo vám, kdyby kolemjdoucí začali jíst váš dům? Přijďte a podívejte se na známou klasiku z trochu jiného úhlu.

 

Další informace

Vstupenky kupujte přes web divadla nebo prostřednictvím webu E-VSTUPENKA.CZ

V DEN KONÁNÍ PRODEJ POUZE V POKLADNĚ DIVADLA.

UPOZORŇUJEME DIVÁKY, ŽE VSTUPENKY SE PRODÁVAJÍ OD PŘÍZEMÍ. TEPRVE PO VYPRODANÉM PŘÍZEMÍ OTEVÍRÁME PRVNÍ BALKÓN, NÁSLEDNĚ PAK DRUHÝ BALKÓN.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

.

V ČEM DO DIVADLA?

Každé představení je společenskou událostí, na kterou je hezké se patřičně obléci.

Džíny, triko a tenisky nejsou vhodným oděvem do divadla, ale tmavé kalhoty s jednobarevnou košilí pro pány mohou být vhodnou alternativou k obleku.

Dámy, pokud ze šatníku nevyberou šaty nebo sukni, mohou zvolit společenské kalhoty s halenkou. Děkujeme

.

PARKOVÁNÍ

V době večerních divadelních představení lze se vstupenkou zdarma parkovat v OC Central. Pokud je problém s výjezdem, tak kontaktujte obsluhu.  NA PLATEBNÍM STOJANU JE ZVONEK I TELEFONNÍ ČÍSLO.

Vstupenky

150 Kč jednotné vstupné

Informace o vstupenkách

Naši partneři